O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Marta Permus pracuję jako Psycholog – terapeutka. Jako konsultantka DobraNocki wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem rodziny, które borykają się z problemami ze snem dzieci. Pasjonuję się i wciąż pogłębiam swoją wiedzę w temacie rozwoju emocjonalnego dzieci. Korzystając z mojego kierunkowego wykształcenia jako psycholog – terapeuta – wspomagam rodziców w trudach wychowania, pomagając im stworzyć pełną wzajemnego szacunku, zrozumienia i ciepła relację z dziećmi w każdym wieku. W pracy wykazuję podejście holistyczne, w terapii uwzględniam aktualny etap rozwoju emocjonalnego i fizycznego dziecka, a także wymagania środowiska. Uwielbiam pracę w podejściu interdyscyplinarnym dlatego często wspieram się wiedzą swoich koleżanek dietetyczek, terapeutek SI, psychoterapeutek, terapeutek karmienia, fizjoterapeutek.

Prywatnie i zawodowo wciąż powtarzam – że sen to nie fanaberia. Wyspani rodzice to szczęśliwi rodzice, a szczęśliwy rodzic to cierpliwy rodzic 😉 Przeprowadzam również diagnostykę pod kątem rozwoju emocjonalnego dzieci w wieku 1mż -16lat. Pracuję metodą Kids Skills – dam radę, ukończyłam kurs Edukatora Pozytywnej dyscypliny dla rodziców oraz Trenera Umiejętności Społecznych. Specjalizuję się w wsparciu niepewnych swej roli mam…

Oprócz indywidualnych konsultacji prowadzę również superwizje koleżeńskie, kursy, szkolenia ,warsztaty dla specjalistów i rodziców, tworzę artykuły dla Magazynk Psychologicznego BANG! oraz portalu dbamocud.pl W swojej praktyce łączę doświadczenie zdobyte w Polsce oraz w Niderlandach, gdzie pracowałam na stanowisku psychologa-terapeuty w Centrum voor Poolse Gezinnen.

 

Najnowsze szkolenia

Najważniejsze certyfikaty

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną!